حمل و ارسال هوایی (کارگو)

 

 

                                                   حمل بار هوایی (کارگو)                                                                                         

حمل و نقل هوایی سهم عمده ای از فعالیت های تجاری دنیا را دارا می باشدو به عنوان یکی از شاخص های رشد اقتصادی نام برده می شود.

شرکت پروا تجارت شرق با بکارگیری تیمی از پرسنل متخصص، کارآزموده و با هدف خدمت رسانی به مشتریان ، اقدام به ارایه خدمات در زمینه حمل و نقل بین المللی نموده است.خدمات ما شامل تمام نیازهای مشتریان، از بسته بندی در مبدا، بارنامه و ارسال بار به صورت هوایی ، توسط ایرلاین های معتبر دنیا، تا ترخیص بار در گمرکات کشورو تحویل در مقصد می باشد.

حمل و نقل هوایی کالا ( کارگو) با هواپیماهای مخصوص که فقط انتقال بار انجام می دهند از کشوری به کشور دیگه ارسال می شود.برای درک تفاوت حمل و نقل هوایی کالاهای تجاری و کالاهای مسافری ابتدا بهتر است تفاوت دو مفهوم کارگو و فریت بار را توضیح دهیم:

تفاوت کارگو و فریت بار: وقتی شخصی محل زندگی خود را از یک کشور به کشور دیگری انقال می دهدو وسایل شخصی خود را که کاملا جهت استفاده شخصی است به کشور مقصد می فرستدبه این حالت فریت بار گوییم که حالت تجاری ندارد.ولی بارهایی که توسط تاجران به شرکت های هواپیمایی و جهت رساندن به کشور مقصد داده می شود را کارگو می گوییم.

از جمله خدماتی که در این رابطه در پروا تجارت صورت می گیرد:

حمل سریع بین المللی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی اگرچه مردم بسیاری از اطلاعات را از طریق ایمیل ، تلفن همراه و ...انتقال می دهند ،ولی ارسال بسته هایی مانند مدارک ، بسته و پاکت های کوچک به کشورهای دیگر از این طریق امکان پذیر نیست.پروا تجارت دارای شبکه پست بین المللی است که از این طریق به مشتریان خود  خدمات ارایه می کند و در سریع ترین ، ایمن ترین و ارزانترین حالت ممکن خواسته های مشتریانرا تحقق می بخشد.

خدمات دیپلماتیک

پروا تجارت شرق مشتریان گرامی را در ارسال بسته های دیپلماتیک که شامل پاسپورت و گواهینامه و ... می باشد ، یاری می نماید.

خدمات انبارداری

در پروا تجارت ما مکانی جامع از خدمات انبارداری با امکانات کافی تدارک داده ایم.که خدمات و پردازش امن همراه با مدیریت کنترل شده ی رایانه ای را شامل می شود.

خدمات گمرکی

خدمات  سریع و مطمین برای ترخیص کالا از گمرک توسط پروا تجارت ب سریع ترین روش ممکن انجام می گیرد.یکی از اهداف اصلی این شرکت ، ارایه خدمات گمرکی  و بازرگانی با کیفیت بسیار بالا برای بازرگانان ،سازمان ها ، شرکت های تولیدی و خدماتی با روشی کاملا سریع و مطمین می باشد.

حمل دارو

پروا تجارت قادر است تا محموله های مربوط به صنعت داروسازی را حمل و با سرعت و دقت بالا به مقصد برساند هم چنین قادر به ارسالنمونه های آزمایشگاهی در داخل ایران و به صورت بین المللی و در شرایط دمایی خاص ارسال کند. 

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک به تمام فعالیت های تجاری مانند : خرید ، فروش و یا تبادل محصولات و خدمات و اطلاعات از طریق شبکه های کامپیوتری و اینترنت را تجارت الکترونیک می گوییم.

تجارت الکترونیک از طریق ابزارهای زیر انجام می گیرد:

ایمیل

فروشگاه اینترنتی

ابزار پیام سریع

پول الکترونیک